Język w 15 Minut” to jedyna w Polsce aplikacja, która poprowadzi Cię w nauce języka „za rękę” - jak gdybyś miał(a) przy sobie prawdziwego nauczyciela

W krótkich, praktycznych lekcjach nauczysz się przydatnych zwrotów i zrozumiesz gramatykę dzięki wyjaśnieniom jasnym jak słońce. Polepszymy też Twoje rozumienie ze słuchu za pomocą nagrań, w których usłyszysz rodzimych Niemców lub Hiszpanów (w zalężności od wybranego kursu). A dzięki quizom zmienimy naukę w zabawę i przećwiczymy wszystko raz jeszcze. Wykorzystamy ponadto specjalny inteligentny system powtórkowy, który pomoże Ci zapamiętywać łatwiej i na dłużej, a jednocześnie automatycznie ułoży Ci powtórki, tak żeby Twoja nauka była jak najbardziej skuteczna!   

Ale dość pisania „o” aplikacji. Poniżej specjalnie dla Ciebie przygotowałem wideo, w którym możesz zobaczyć jak „Język w 15 Minut” wygląda od środka i jak możesz (nawet teraz, nawet już;) zacząć naukę za darmo! (tak - możesz wypróbować aplikację w 100% za darmo i bez zobowiązań:), a jeśli naprawdę Ci się spodoba, możesz za niewielką kwotę wykupić wersję PLUS z większą ilością lekcji, a tym samym wesprzeć nasz zespół pasjonatów w tworzeniu kolejnych fajnych kursów dla Ciebie:).

 

Język w 15 Minut” jest dla wszystkich, którzy chcą szybko i skutecznie uczyć się języków obcych! - od wnuków, przez dzieci, rodziców, aż po dziadków:)! System zawarty w naszej aplikacji pomógł nauczyć się języka tysiącom ludzi  - zarówno dzieciom w wieku szkolnym, studentom, zapracowanym matkom, zabieganym tatom jak i osobom po 70tym roku życia - z resztą wystarczy zajrzeć na opinie naszych kursantów na Facebooku czy na naszych stronach:).

Albo jeszcze lepiej - po prostu spróbować i przekonać się samemu! Wystarczy, że wybierzesz wersję do nauki niemieckiego lub wersję do nauki hiszpańskiego, klikniesz przycisk „DARMOWA LEKCJA” - to nic nie kosztuje, na serio:). Miłeeeej nauki!

 

Tak, „darmowa lekcja” jest w 100% darmowa i bez zobowiązań! A nawet lepiej, bo tak naprawdę za darmo otrzymujesz nie jedną, ale parę lekcji:D.

Żeby skorzystać z darmowej lekcji wystarczy zarejestrować się do aplikacji (wystarczy podać mail i hasło), ewentualnie możesz zalogować się za pomocą swojego konta Google lub Facebook. Rejestracja jest konieczna, żeby aplikacja mogła ułożyć ścieżkę nauki dla Ciebie i zapisywać Twoje postępy.

 

A jeśli 'Język w 15 Minut' naprawdę Ci się spodoba, jeśli stwierdzisz, że pomaga Ci w nauce, że czyni ją fajną, łatwą i praktyczną, możesz wypróbować przez 7 dni wersję 'PLUS' , która zawiera więcej lekcji i kursów i którą stale rozwijamy.

 

A jeśli wersja 'PLUS' spodoba Ci się jeszcze bardziej niż darmowa i jeśli będziesz chciał(a) wesprzeć naszą pracę, za niewielką kwotę możesz wykupić dostęp do wersji 'PLUS' na 3, 6 lub 12 miesięcy z możliwością rezygnacji z abonamentu w każdej chwili.


Na nagraniu poniżej możesz zobaczyć wersję darmową do której będziesz mieć dostęp po rejestracji bez żadnych zobowiązań, a także jak możesz wykupić wersję 'PLUS'. 

 

Aplikacja 'Język w 15 Minut' ma wersję darmową i płatną.

Z wersji darmowej możesz korzystać bez zobowiązań i limitów czasowych - wystarczy, że zarejestrujesz się do serwisu (podając mail i hasło lub za pomocą kont Google oraz Facebook). Po rejestracji możesz korzystać z darmowych lekcji.

Jeśli spodoba Ci się wersja darmowa apki, możesz wykupić wersję 'PLUS', która da Ci dostęp do wszystkich lekcji i kursów wybranego języka. Dostępne są 3 abonamenty:

34,99 zł / miesiąc - przy wykupieniu abonamentu na 3 miesiące.
27,99 zł / miesiąc - przy wykupieniu abonamentu na 6 miesięcy.
19,99 zł / miesiąc - przy wykupieniu abonamentu na 12 miesięcy.

 

Po odblokowaniu wersji 'PLUS', możesz testować ją przez 7 dni w 100% za darmo i bez zobowiązań. Jeśli nie anulujesz subskrypcji w tym czasie, zostanie pobrana pierwsza płatność w wysokości wybranego przez Ciebie abonamentu, z góry za wybrany okres abonamentowy (3, 6 lub 12 miesięcy). 

Płatności obsługuje Stripe. - jeden z najwiekszych, najbezpieczniejszych i najbardziej szanowanych operatorów płatności na świecie. 

 

Abonament będzie automatycznie odnawiany co wybrany przez Ciebie okres: 3, 6 lub 12 miesięcy. W każdej chwili możesz zrezygnować z abonamentu. W takim wypadku możesz korzystać z wersji 'PLUS' aplikacji do końca opłaconego okresu, a z Twojej karty nie zostaną już pobrane żadne środki. 

Przed końcem abonamentu wyślemy Ci miłą wiadomość, żeby przypomnieć, że zbliża się kolejna płatność. Tak, że wszystko bedzie jasne i wygodne dla Ciebie:)! 

 

Na poniższym nagraniu możesz zobaczyć darmową wersję aplikacji (do której będziesz mieć dostęp od razu po rejestracji), a także to, jak rozpocząć 7 dni testowych i jak wykupić wersję 'PLUS'. 

 

Żeby dokonać płatności:

 1. Zarejestruj się lub zaloguj do aplikacji - abonament można wykupić tylko po zalogowaniu. Sprawdź, czy jesteś na stronie języka, którego chcesz się uczyć: https://jezykw15minut.pl/de do niemieckiego, https://jezykw15minut.pl/es do hiszpańskiego.

 2. W menu górnym aplikacji kliknij w zielony przycisk: "Odblokuj pełny dostęp - 7 dni za darmo".

 3. Wybierz abonament dla siebie (przy abonamencie na 12 miesięcy, jeden miesiąc wynosi jedynie 19,99 zł, czyli zaledwie 60 groszy dziennie!). Płatność jest pobierana z góry na wybrany okres 3, 6 lub 12 miesięcy.

 4. Następnie zobaczysz formularz zamówienia. Przeczytaj dokładnie wszystkie informacje. Sprawdź czy dotyczy wybranego przez Ciebie języka. Przy formularzu znajduje się informacja co jaki czas i w jakiej kwocie abonament będzie automatycznie odnawiany. Podaj w formularzu swoje dane. Wszystkie płatności obsługuje Stripe - jeden z największych i najbezpieczniejszych operatorów płatności na świecie.

 5. Po ukończeniu powyższych kroków rozpoczniesz 7 dni z pełnym dostępem do kursów jednego języka, podczas których w każdej chwili możesz zrezygnować i nie poniesiesz żadnych kosztów. Jeśli jednak z nami zostaniesz, po 7 pierwszych dniach z Twojej karty zostanie pobrana płatność w wysokosci wybranego przez Ciebie abonamentu na 3, 6, lub 12 miesięcy.

  Abonament będzie automatycznie odnawiany co wybrany przez Ciebie okres: 3, 6 lub 12 miesięcy. Możesz w każdej chwili anulować płatną subskrypcję. W takim wypadku możesz korzystać z pełnej wersji aplikacji do końca opłaconego okresu, a subskrypcja nie odnowi się na kolejny okres i z Twojej karty nie zostaną pobrane środki.

  Przed końcem abonamentu wyślemy Ci miłą wiadomość, żeby przypomnieć, że zbliża się kolejna płatność. Informacja o automatycznym odnawianiu abonamentu znajduje się między innymi w regulaminie, w cenniku oraz przy formularzu płatności Stripe.


W tym momencie kończymy prace nad wersją aplikacji na telefony. Już niedługo będzie można pobrać „Język w 15 Minut” w sklepach Google Play i AppStore. Prosimy jednak o odrobinę cierpliwości, robimy co możemy, żebyście otrzymali wersję mobilną naszybciej, jak to tylko możliwe.

Poniższe 4 kroki są sekretem wielojęzycznych poliglotów. To dzięki tym właśnie krokom byłem w stanie nauczyć się 7 języków. Były one też inspiracją do stworzenia aplikacji Język w 15 Minut. Te 4 proste kroki pomogły tysiącom osób nauczyć się języka - w tym osobom, które wierzyły, że mają słabą pamięć i brak talentu do języków.

Tak! Absolutnie każdy może nauczyć się języka i to bez względu na wiek, wystarczy trzymać się tych 4 prostych zasad:


Ucz się słówek w całych zdaniach, zwrotach i wyrażeniach
 - dzięki zapamiętywaniu całych zdań, w naturalny sposób nauczysz się mówić poprawnie tak, jak to robią rodzimi użytkownicy języka. Jest to szczególnie ważne, ponieważ wielu wyrażeń nie tłumaczymy dosłownie. Np. „jestem głodny” to dosłownie po niemiecku i hiszpańsku „mam głód”.

2. Najpierw zrozum - zanim zapamiętasz jakiś zwrot, zrozum go, zrozum, co znaczą poszczególne słowa. Dzięki temu znacznie łatwiej będzie Ci wszystko zapamietać, bo będzie miało to sens.

3. Ucz się skuteczniej - wykorzystaj „spaced repetition system” czyli „system powtórek interwałowych”. Co to takiego? Już w latach siedemdziesiątych naukowcy udowodnili, że nasz mózg zapamiętuje najlepiej, jeśli podajemy mu wiedzę w małych porcjach, a następnie powtarzamy w stale rosnących odstępach czasu.

Upraszczając nieco - to czego nauczysz się dzisiaj, powtórz jutro, potem po dwóch dniach, potem po czterech, potem po 8, 16, 32 itd. Dokładnie! Nie trzeba powtarzać często, wystarczy robić to sprytnie.

4. Ucz się aktywnie i różnorodnie - od samego początku ćwicz mówienie, osłuchuj się z mówionym językiem, pisz. Dzięki temu mózg będzie chłonął wiedzę łatwiej, przyjemniej i szybciej.

>>UCZ SIĘ JESZCZE ŁATWIEJ

A teraz wyobraź sobie, że zamiast szukać pośród tysięcy książek, kursów, podręczników, czy papierowych fiszek, wszystkie te 4 kroki możesz wygodnie wykonać w jednym miejscu, gdzie czekają na Ciebie gotowe kursy z żywym, mówionym językiem.

Takim miejscem jest właśnie aplikacja ‚Język w 15 Minut’!

1. W każdej, krótkiej lekcji wyjaśnię Ci gramatykę, wymowę i typowe zwroty w jasny, jak słońce sposób, tak, że wszystko z łatwością zrozumiesz, jakbyś był(a) na lekcji z prywatnym nauczycielem


2. ‚Język w 15 Minut’ jest jedyną aplikacją do nauki języków, dzięki której od samego początku będziesz ćwiczyć mówienie oraz rozumienie ze słuchu. Audio nagrali nasi lektorzy z Niemiec i Hiszpanii, nie syntezatory mowy!

 

3. Po lekcji możesz przerobić quiz i od razu sprawdzić swoją wiedzę a przy okazji poćwiczyć pisanie i tworzenie zdań poprzez zabawę.

 

4. Fiszki (wirtualne karteczki z całymi zwrotami), żeby upewnić się, że wszystko dobrze rozumiesz, ugruntować nową wiedzę i osłuchać się z akcentem!

 

5. Inteligentny system powtórek oparty o udoskonalony ‚spaced repetition system’ będzie przypominał Ci zwroty, które wymagają powtórzenia, tak że zapamiętasz je na dłuuuugo, a potem jeszcze dłuuuuużej, a potem na zawsze:).Z resztą przekonaj się sam(a) - wystarczy kliknąć przycisk ‚DARMOWA LEKCJE’ i zacznij naukę bez kosztów

  Jeśli Twój abonament Język w 15 Minut PLUS został wstrzymany, najprawdopobniej powodem jest brak płatności. Najczęstsze powody takiej sytuacji to: 

 

 • brak wystarczających środków na karcie (pamiętaj, że na karcie musisz mieć środki na opłacenie całej wybranej subskrypcji. To znaczy, że jeśli wybrałeś subskrypcję 12 miesięczną za 19,99 zł, na karcie powinno znajdować się 239,88 zł (12 miesięcy x 19,99 zł = 239,88 zł).
 • zbyt niski limit na płatności kartą online. Być może masz ustawioną zbyt niską kwotę na płatności online kartą. W takim wypadku skontaktuj się ze swoim bankiem i ustaw limit, który pozwala pokryć całą kwotę wybranego abonamentu.
 • błędne dane karty. Dane swojej karty możesz zaktualizować w ustawieniach konta po zalogowaniu się. Jeśli jesteś zalogowany, kliknij tutaj

W skrócie - doładuj swoją kartę lub zaktualizuj jej dane i odblokuj ponownie pełny dostęp do wszystkich lekcji i kursów!

Nie możemy się Ciebie doczekać w aplikacji Język w 15 Minut:)! 

Żeby wykupić abonament Język w 15 Minut PLUS potrzebujesz standardowej karty bankowej - Visa, Mastercard lub innej z kodem CVC / CVV (czyli z trzema cyferkami na odwrocie). 

Jeśli chciał(a)byś wykupić pełny dostęp i zacząć naukę języka już teraz, jednak nie posiadasz takiej karty, dobrym rozwiązaniem jest założenie darmowego konta na przykład na Revoluthttps://www.revolut.com/ .

Otrzymasz wówczas bezpłatnie kartę Visa, która pozwoli Ci dokonywać bezpiecznych płatności online, a także przewalutowywać środki po bardzo korzystnym kursie i płacić bez prowizji w Polsce i za granicą. Możesz otworzyć konto online, bez wychodzenia z domu w zaledwie parę minut klikając tutaj: //www.revolut.com/ .

Nie możemy się Ciebie doczekać w aplikacji Język w 15 Minut:)! 

 

Żeby zrezygnować z abonamentu:

 1. Kliknij ikonkę profilu, która znajduje się w menu głównym. 
 2. Wybierz "Ustawienia".

  Ustawienia

 3. Zjedź na sam dół ekranu, który się pojawi. Znjdziesz tam 3 dostępne abonamenty. Jeśli posiadasz wykupiony abonament, zamiast zielonego przycisku Twojego abonamentu będzie napis "Zrezygnuj z subskrypcji" - kliknij go i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie. Twoja subskrypcja będzie aktywna do końca opłaconego okresu abonamentowego.  4. Nie musisz usuwać swojego konta. Jeśli zechcesz wrócić za jakiś czas do aplikacji, możesz wykorzystać to samo konto, dzięki czemu nie utracisz wszystkich swoich postępów.  
 5. Jeśli wybrałeś abonament, a płantość nie została jeszcze pobrana czyli jesteś nadal w wersji próbnej (nie upłynął okres 7 bezpłatnych dni), to anulacja abonamentu spowoduje automatyczne zablokownie dostępu do wersji PLUS i wszystkich kursów.
 6. Informacja o automatycznym odnawianiu abonamentu znajduje się między innymi w regulaminie, w cenniku oraz przy formularzu płatności Stripe.

Masz pytanie dotyczące aplikacji „Język w 15 Minut”? Napisz do nas przez formularz kontaktowy na stronie lub wyślij mail na adres kontakt@jezykw15minut.pl .

Na wiadomości odpowiadamy od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00 - 18:00.

Przewodnik krok po kroku jak dołączyć do pełnej wersji aplikacji 'Język w 15 Minut Plus' znajdziesz na blogu:

Jak zalogować się do aplikacji do nauki niemieckiego: https://jezykw15minut.pl/de/blog/jak-rozpoczac-nauke-z-aplikacja 

Jak zalogować się do aplikacji do nauki hiszpańskiego: https://www.jezykw15minut.pl/es/blog/dla-jezyka-hiszpanskiego 

 

Jeśli chcesz uczyć się dwóch języków, musisz wykupić dwa abonamenty, jeden w aplikacji do nauki niemieckiego a drugi w aplikacji do nauki hiszpańskiego. Są to osobne strony!

Masz kod zniżkowy na abonament w aplikacji 'Język w 15 minut'? Instrukcję gdzie i jak go wpisać znajdziesz na blogu:

Jak wpisać kod zniżkowy do aplikacji do nauki hiszpańskiego: https://jezykw15minut.pl/es/blog/jak-wpisac-kod-rabatowy 

 

Jeśli chcesz uczyć się dwóch języków, musisz wykupić dwa abonamenty! Jeden w aplikacji do nauki hiszpańskiego a drugi w aplikacji do nauki niemieckiego - są to dwie odrębne strony!

Instrukcję jak odblokować pełen dostęp do wszystkich kursów w aplikacji na 7 dni za darmo znajdziesz na blogu:

Jak odlokować dostęp na 7 dni w aplikacji do nauki hiszpańskiego: https://jezykw15minut.pl/es/blog/7-dni-za-darmo

 

Jeśli chcesz uczyć się dwóch języków, musisz wykupić dwa abonamenty! Jeden w aplikacji do nauki hiszpańskiego a drugi w aplikacji do nauki niemieckiego - są to dwie odrębne strony!

Nie możesz znaleźć tego czego szukasz?
Zadaj pytanie