Jak rozpocząć naukę z aplikacją?
Przewodnik jak dołączyć do pełnej wersji aplikacji 'Język w 15 Minut Plus'
Naucz się języka niemieckiego łatwo
Spróbuj
za darmo

Hallo,

w tym artykule dowiesz się jak dołączyć do pełnej wersji aplikacji 'Język w 15 Minut Plus' do nauki niemieckiego.

Jeśli chcesz uczyć się dwóch języków, musisz wykupić dwa abonamenty! Jeden w aplikacji do nauki niemieckiego a drugi w aplikacji do nauki hiszpańskiego - są to dwie odrębne strony!

-

Aby uczyć się języka niemieckiego: na stronie www.jezykw15minut.pl/de kliknij w górnym menu w 'ZALOGUJ SIĘ'.

 

 -

Po kliknięcu pojawi się tam taka strona. Jeśli nie masz jeszcze konta, klinij po lewej stronie w szary napis 'zarejestruj się'.

 

-

Ekran zmieni się na taki. Zarejestruj się za pomocą adresu email lub konta Google. Kliknij zielony przycisk 'zarejestruj się'.

 

-

Gdy utworzysz bezpłatne konto, to zobaczysz

1) logo z lewej strony to 'Język w 15 minut',

2) w menu jest zielony przycisk 'Odblokuj pełen dostęp',

3) widoczne kursy dotyczą języka niemieckiego.

Posiadając bezpłatne konto masz dostęp do kilku próbnych lekcji w kursie numer 1, 2 i 3.

Aby skorzystać z bezpłatnego dostępu do pełnej wersji aplikacji przez 7 dni LUB aby wybrać abonament, kliknij w zielony przycisk 'Odblokuj pełen dostęp 7 dni za darmo'.

 

 

-

 Przejdziesz wtedy na taką stronę:

Na tej stronie, nieco niżej, znajdują się 3 pakiety do wyboru: abonament na 3 miesiące, 6 miesięcy lub 12 miesięcy. Pod cennikiem znajduje się również miejsce na wpisanie kodu zniżkowego. Jak użyć kodu zniżkowego? Przeczytaj artykuł na ten temat na naszym blogu. W cenniku znajduje się również informacja o tym, co ile miesięcy abonament zostanie automatycznie odnowiony.

Zapoznaj się dokładnie z opisem każdego abonamentu! Wybierz jeden z abonamentów klikając w zielony przycisk 'zacznij korzystać z darmowego okresu próbnego'. W tym miejscu znajduje się informacja kiedy abonament zostanie automatycznie odnowiony, co ile miesięcy i w jakiej kwocie.

Przeczytaj dokładnie wszystkie informacje znajdujące się przy abonamencie, który wybierasz.

 

-

Po wybraniu abonamentu na 3, 6 lub 12 miesięcy, przejdziesz na stronę płatności obsługiwaną przez Stripe.

PRZECZYTAJ dokładnie wszystkie informacje na tej stronie. Jest tam podana kwota do zapłaty po upływie 7 bezpłatnych dni oraz termin pobrania płatności za subskrybcję.

Po lewej stronie są informacje: jaki wybrałeś język, jaki wybrałeś abonament, jaka kwota będzie pobrana za 7 dni oraz po kolejnych 3, 6 lub 12 miesiącach, w zależności od wybranego abonamentu.

Po prawej stronie sprawdz czy zgadza się adres email, a pod zielonym przyciskiem jest informacja kiedy odnowi się abonament: co ile miesięcy oraz od którego dnia.

Sprawdz raz jeszcze wszystkie informacje :) Jeśli zgadzasz się z warunkami korzystania z aplikacji, podaj dane karty, zatwierdź klikając w przycisk 'Rozpocznij okres próbny' i gotowe! Płatność zostanie pobrana po 7 darmowych dniach. Możesz WCZEŚNIEJ anulować subskrypcję aby płatność nie została pobrana przez co automatycznie utracisz dostęp do lekcji.

 

 

-

Następnie przejdziesz na stronę pełnego dostępu do aplikacji. 

Gdy wybierzesz abonament i podasz dane karty, zobaczysz:

1) logo z lewej strony to 'Język w 15 minut PLUS',

2) w menu nie będzie już zielonego przycisku 'Odblokuj pełen dostęp',

3) abonament odnawia się automatycznie co 3, 6 lub 12 miesięcy, w zależności od wybranej opcji. Informacja o odnowieniu abonamentu znajduje się między innymi w regulaminie, na stronie aplikacji w cenniku, na stronie Stripe przy formularzu do wpisania danych karty.

 

-

W menu po prawej stronie możesz zmienić ustawienia konta.

 

-

Aby anulować subskrypcję lub usunąć konto, wejdź w ustawienia i zjedź na sam koniec strony. Znajduje się tam informacja kiedy abonament zostanie automatycznie odnowiony, co ile miesięcy i w jakiej kwocie:

 

-

Życzymy owocnej nauki!

 

Popularne:

Wyobraź sobie naukę niemieckiego:

którą zrozumiesz z łatwością

bez zakuwania tabelek i teorii

w której nauczysz się zwrotów

przydatnych na co dzień

opartą na praktyce -

mówienia i zrozumienia