Tak szybko

nauczysz się

hiszpańskiego!

wystarczy zaledwie

15 minut dziennie

 

Darmowa lekcja

 

 

 

Wyobraź sobie naukę hiszpańskiego:

w której nauczysz się zwrotów

przydatnych na co dzień i w wakacje

opartą na praktyce

mówienia i słuchania

dzięki której z łatwością

porozumiesz się z Hiszpanami

Wypowiadaliśmy się dla:

Dzień dobry TVN

Zobacz dlaczego 50 000 osób uczy się z nami na Youtube

gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka

Język w 15 minut jest bardzo wciągający wręcz uzależnia przez co nauka to czysta przyjemność. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, a zarazem wykorzystuje wiele technik szybkiej nauki.

Kinga, Rekomendacja
gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka

Przerobiłem kilka aplikacji uczących języka i nigdy nie spotkałem się z tak dobrą robotą jak Język w 15 Minut. Przerabiając lekcje z aplikacji czuję jakby koło mnie siedział świetny nauczyciel. 

Łukasz, Rekomendacja
gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka

Na naukę nigdy nie jest za późno pod warunkiem, że trafi się na dobrego nauczyciela i świetne pomoce naukowe. Gorąco polecam Jezyk w 15 Minut każdemu, kto chce wreszcie posługiwać się językiem niemieckim.

Urszula, Rekomendacja
gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka

Przejrzyste, zrozumiałe lekcje oraz inteligentny system powtórkowy pomogły mi wreszcie przyswoić i zapamiętać zdania oraz zawiłości językowe, które wcześniej wydawały mi się trudne. Już nie są:D - polecam! 

Joasia, Rekomendacja
gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka

Język w 15 Minut zmienia naukę we wciągającą zabawę. Podczas nauki masz wrażenie, jakbyś był z prawdziwym nauczycielm, który wszystko prosto wyjasnia, uczy mówić i rozumieć. Bomba!

Michał, Rekomendacja
gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka
gwiazdka

Dzięki tej aplikacji mogłam w łatwy sposób przyswoić przydatne zwroty. Materiał jest bardzo dobrze wyjaśniony. Możliwość głośnego powtarzania przełamuje barierę mówienia. Gorąco polecam!

Magda, Rekomendacja

Nauka hiszpańskiego 

nigdy nie była tak szybka:

w krótkich, praktycznych lekcjach wyjaśnimy Ci wszystkie zagadnienia, a Ty zrozumiesz gramatykę oraz nauczysz się pięknej wymowy!

Zapamiętasz łatwo

i na dłuuuuugo:

nasza aplikacja, fiszki i inteligentny system powtórkowy dopasują naukę do Ciebie i pomogą utrzymać systematyczność. Nawet najbardziej zajęci i zapominalscy zaczną zapamiętywać i robić postępy. (Dowiedz się więcej, klikając TUTAJ)

 

 

Jedziesz na wakacje

a może chcesz zamieszkać w Hiszpanii:

Nasza aplikacja, fiszki i inteligentny system powtórkowy dopasują naukę do Ciebie i pomogą utrzymać systematyczność. Nawet najbardziej zajęci i zapominalscy zaczną zapamiętywać i robić postępy!

Będziesz mówić śpiewająco:

Shopping w Barcelonie, rum na Kubie, a może plażing w Meksyku? Poczujesz się swobodnie podczas podróży do krajów hispanojęzycznych :)!

Darmowa lekcja